Partner pro rozvoj Vašeho podnikání

Vítejte na stránkách HSBC Česká Republika pro korporátní klienty. Zde se můžete dozvědět jaké nabízíme produkty a služby, nalézt podněty pro další rozvoj Vašeho podnikání a inspirovat se příběhy našich klientů.

Kontaktujte nás

Na telefoním čísle: +420 225 024 555 Financial Services Compensation Scheme

Provozní kapitál

Provozní finance

Uvolněte si provozní kapitál a získejte přístup k finančním prostředkům, které jsou vázány v dodavatelském řetězci, a spravujte efektivněji příchozí a odchozí peněžní toky v celé organizaci.

Propojujeme zákazníky s příležitostmi

HSBC pomáhá podnikům prosperovat v ekonomice budoucnosti.

Klikněte zde

HSBC International Business Awards

Klikněte zde

HSBC banka získala osm ocenění v průzkumu časopisu Euromoney

Jedním z nich je cena za nejlepší světovou banku pro korporáty "World's Best Bank for Corporates"

Přečtěte si více

Růst

Financování růstu

Vložte kapitál do svého dodavatelského řetězce, expandujte na nové trhy a zlepšete své stávající podmínky a systémy.

RMB: change more than your currency

Change the way you do business today. Our local and global connections are well suited for delivering a range of RMB solutions to support your business needs.

Získejte další informace

Globální bankovnictví a trhy

Získejte další informace

La Martina: globální značka, globální sport, globální bankovnictví

V srdci značky La Martina pulzuje touha propagovat pólo podporou akcí a turnajů na nejrůznějších místech světa, jako jsou Dubaj, Velká Británie či Singapur, a pomoci tak zlepšit kvalitu hry na národní i mezinárodní úrovni.

Platby

Provádějte a přijímejte platby

Zefektivněte tuzemské a zahraničních platby a inkasa a maximalizujte využití dostupných zůstatků. Můžete také efektivně řídit výdaje a konsolidovat tak výlohy společnosti.

Drastické škrty [úsporná opatření], které provázely záchranný program EU/MMF, srazily životní úroveň Řeků přibližně o 40 %.

EIU
Štěstí najdeš v Hollywoodu?

Global Connections

Podmínky, kdy je vyvíjen tlak, vedou k inovaci

Rekordní globální dluh nutí podniky hledat inovativní způsoby, jak definovat svou značku a hledat uplatnění na mezinárodních trzích

Investice

Spořte a investujte

Konsolidujte zůstatky pro rychlejší a snadnější přístup k penězům a využijte volné prostředky na účtech ke zvýšení likvidity a podpoře Vaší růstové strategie.

FATCA
Zákon o podávání informací o zahraničních účtech pro daňové účely

Získejte další informace

Řízení rizik

Podpora podnikání

Chraňte se před rizikem plynoucím ze špatné platební morálky protistrany a s důvěrou podnikejte po celém světě bez obav z potenciálních výkyvů v cash flow.

Řízení obchodních rizik

Mezinárodní obchodní rizika a jak je zvládat

Riziko

Rizika, která dnes podniky musí řídit, jsou mimořádně různorodá, ale většina z nich spadá do čtyř hlavních oblastí: kontinuita podnikání, finanční, obchodní a personální.

Global Connections

Provozní kapitál 2.0

Sebejistější společnosti zadávají větší zakázky, ale pružné platební podmínky by mohly přetížit kapitálové rezervy malých podniků

Opouštíte webové stránky HSBC CMB.

Vezměte prosím na vědomí, že právní ujednání externích stránek se bude lišit od podmínek používání a ochrany osobních údajů na našich webových stránkách. Následující stránka se otevře v novém okně nebo záložce prohlížeče a je pouze v agnlickém jazyce.

Opouštíte webové stránky HSBC CMB.

Vezměte prosím na vědomí, že právní ujednání externích stránek se bude lišit od podmínek používání a ochrany osobních údajů na našich webových stránkách. Následující stránka se otevře v novém okně nebo záložce prohlížeče.