Řízení rizik

Řiďte rizika spojená s podnikáním. Každá firma bez ohledu na typ a velikost musí čelit určitému riziku podnikání. Proto HSBC nabízí řadu služeb, které Vám pomohou řídit interní i externí rizika Vaší firmy. S přístupem k našim službám v oblasti úvěrů a půjček získáte řešení, která Vám pomohou řídit výkyvy v cash flow nebo financovat kapitálové investice. Naše řešení pro financování strukturovaných trhů a exportní a importní financování zmírní rizika plynoucí z platební morálky protistrany a umožní Vám tak expandovat na nové trhy s větší jistotou.

Kontaktujte nás

Na telefoním čísle: +420 225 024 555 Financial Services Compensation Scheme

Export

Získejte větší kontrolu nad dováženým zbožím, zlepšete cash flow a účinněji řiďte rizika spojená s mezinárodním obchodováním prostřednictvím nástrojů HSBC pro exportní financování. Naši obchodní specialisté mají důkladné znalosti trhu a pomohou Vám zhodnotit veškerá rizika.

Záruky

Podnikejte s důvěrou i tam, kde Vám chybí zavedené obchodní vztahy, díky zárukám a standby akreditivům.

Import

Po schválení získáte přístup k potřebnému provoznímu kapitálu a zlepšíte si cash flow překlenutím období mezi dohodou s dodavateli a platbou od odběratelů. Naše řešení pro importní financování nabízejí flexibilní možnosti.

Otevřený účet

Obchodujte přímo s organizacemi, které jsou v dobrém finančním stavu a které také uznávají dobrou finanční pozici Vaší firmy prostřednictvím řešení HSBC pro otevřený účet.

Řízení obchodních rizik

Mezinárodní obchodní rizika a jak je zvládat

Riziko

Rizika, která dnes podniky musí řídit, jsou mimořádně různorodá, ale většina z nich spadá do čtyř hlavních oblastí: kontinuita podnikání, finanční, obchodní a personální.

La Martina: globální značka, globální sport, globální bankovnictví

V srdci značky La Martina pulzuje touha propagovat pólo podporou akcí a turnajů na nejrůznějších místech světa, jako jsou Dubaj, Velká Británie či Singapur, a pomoci tak zlepšit kvalitu hry na národní i mezinárodní úrovni.

Opouštíte webové stránky HSBC CMB.

Vezměte prosím na vědomí, že právní ujednání externích stránek se bude lišit od podmínek používání a ochrany osobních údajů na našich webových stránkách. Následující stránka se otevře v novém okně nebo záložce prohlížeče a je pouze v agnlickém jazyce.

Opouštíte webové stránky HSBC CMB.

Vezměte prosím na vědomí, že právní ujednání externích stránek se bude lišit od podmínek používání a ochrany osobních údajů na našich webových stránkách. Následující stránka se otevře v novém okně nebo záložce prohlížeče.