HSBC International Business Awards

Kontaktujte nás

Na telefoním čísle: +420 225 024 555 Financial Services Compensation Scheme

HSBC International Business Awards je projekt zaměřující se na podporu dynamických domácích firem, které se rozhodly uspět na zahraničních trzích.

Principem projektu je soutěž a odborný seminář pro exportéry, na kterém díky HSBC a jejím partnerům získají potřebné znalosti ke svému dalšímu rozvoji.

Proč se přihlásit

To je jednoduché - vítězové získají

  • Intenzivní podporu svého exportního projektu nejen v České republice, ale především na trhu, na kterém se rozhodli uspět.
  • Odborné poradenství týkající se nástrojů mezinárodního obchodu, cash managementu a řízení rizik vyplývajících ze směnných kurzů, vždy s přihlédnutím ke konkrétnímu regionu, na který směřují a také právní a manažerské poradenství od renomovaných partnerů projektu.
  • Příležitost navázat další kontakty a dále rozvíjet svůj export účastí na globální HSBC konferenci.
  • Mediální publicitu.

Kdo se může přihlásit

  • Naděje českého exportu je kategorie pro středně velké firmy s obratem nad 800 milionů CZK ročně do 1,5 miliardy CZK ročně. Cílem podpory, kterou firma od banky HSBC získá, by měl být další růst vývozu firmy.
  • Mezinárodní inovace je kategorie pro velké společnosti s obratem nad 1,5 miliardy CZK ročně. Jejím smyslem je podpořit inovace v oblasti vývozu.

HSBC International Business Awards navazuje na předchozí pětiletou tradici grantové soutěže HSBC Grant. Přihlásit svůj projekt do soutěže je možné do 15. května 2015.

Vítězové HSBC International Business Awards budou vyhlášeni na galavečeru v červnu 2015.

Doprovodný program

V rámci soutěže banka HSBC v únoru 2015 připravila odborný seminář Exports in Focus, který nabídnul českým vývozcům praktické rady a užitečné informace jak uspět na zahraničních trzích. Seminář se věnoval aktuálním tématům spojeným s exportem (provozní kapitál a jeho formy financování, nové všeobecné pojistné podmínky EGAP) a také se zaměřil na dva atraktivní trhy – Indii a Turecko.

Přihláška do soutěže

Vyplněnou přihlášku zašlete na emailové adresy:

tomas.hecko@crestcom.cz a veronika.borakova@crestcom.cz

Přihláška do soutěže (PDF, 1,78MB)

Pravidla soutěže (PDF, 187KB)

Opouštíte webové stránky HSBC CMB.

Vezměte prosím na vědomí, že právní ujednání externích stránek se bude lišit od podmínek používání a ochrany osobních údajů na našich webových stránkách. Následující stránka se otevře v novém okně nebo záložce prohlížeče a je pouze v agnlickém jazyce.

Opouštíte webové stránky HSBC CMB.

Vezměte prosím na vědomí, že právní ujednání externích stránek se bude lišit od podmínek používání a ochrany osobních údajů na našich webových stránkách. Následující stránka se otevře v novém okně nebo záložce prohlížeče.