HSBC International Business Awards

Kontaktujte nás

Na telefoním čísle: +420 225 024 555 Financial Services Compensation Scheme

HSBC International Business Awards je projekt zaměřující se na podporu dynamických domácích firem, které se rozhodly uspět na zahraničních trzích.

Principem projektu je soutěž a odborné semináře pro exportéry, na kterých díky HSBC a jejím partnerům získají potřebné znalosti ke svému dalšímu rozvoji.

Proč se přihlásit

To je jednoduché - vítězové získají

  • Intenzivní podporu svého exportního projektu nejen v České republice, ale především na trhu, na kterém se rozhodli uspět.
  • Odborné poradenství týkající se nástrojů mezinárodního obchodu, cash managementu a řízení rizik vyplývajících ze směnných kurzů, vždy s přihlédnutím ke konkrétnímu regionu, na který směřují a také právní poradenství od renomovaného partnera projektu.
  • Příležitost navázat další kontakty a dále rozvíjet svůj export účastí na globální HSBC konferenci.
  • Účast v projektu Czech Top 100 Mapa Úspěchu, který je pod záštitou prezidenta České republiky a ministra průmyslu a obchodu a umožní výherci podělit se o unikátní příběh své společnosti.
  • Mediální publicitu.

Kdo se může přihlásit

  • Naděje českého exportu je kategorie pro středně velké firmy s obratem od 800 milionů CZK do 1,5 miliardy CZK ročně. Cílem podpory, kterou firma od HSBC banky získá, by měl být další růst vývozu firmy.
  • Mezinárodní inovace je kategorie pro velké společnosti s obratem nad 1,5 miliardy CZK ročně. Jejím smyslem je podpořit inovace v oblasti vývozu.

HSBC International Business Awards navazuje na předchozí pětiletou tradici grantové soutěže HSBC Grant.

Přihlásit svůj projekt do soutěže je možné do 7. října 2016.

Doprovodný program

V rámci soutěže HSBC banka ve spolupráci s agenturou MEC připravila několik odborných seminářů, které účastníkům nabídly praktické rady a užitečné informace, jak být úspěšní na zahraničních trzích. Poslední edukativní seminář v rámci projektu Trade Forum se uskuteční v Ostravě 22. září 2016. Přihlásit se můžete již nyní na emailovou adresu petra.vanickova@hsbc.com.

Vítězové HSBC International Business Awards budou vyhlášeni na galavečeru 10. listopadu 2016.

Přihláška do soutěže

Vyplněnou přihlášku zašlete na emailovou adresu:

vojackova@mediaevents.cz

Přihláška do soutěže (PDF, 1,78MB)

Pravidla soutěže (PDF, 187KB)

Opouštíte webové stránky HSBC CMB.

Vezměte prosím na vědomí, že právní ujednání externích stránek se bude lišit od podmínek používání a ochrany osobních údajů na našich webových stránkách. Následující stránka se otevře v novém okně nebo záložce prohlížeče a je pouze v agnlickém jazyce.

Opouštíte webové stránky HSBC CMB.

Vezměte prosíme na vědomí, že právní ujednání externích stránek se bude lišit od podmínek používání a ochrany osobních údajů na našich webových stránkách. Následující stránka se otevře v novém okně nebo záložce prohlížeče.