16. února 2016

HSBC získala ocenění nejlepší světové banky v oblasti správy finančních toků

HSBC získala počtvrté za sebou ocenění pro nejlepší světovou banku v oblasti správy finančních toků v korporátním sektoru. Bezkonkurenčního úspěchu dosáhla v celosvětovém průzkumu Cash Management Survey časopisu Euromoney.

Kontaktujte nás

Na telefoním čísle: +420 225 024 555 Financial Services Compensation Scheme

HSBC porazila všechny své konkurenty v boji o globální titul „Nejlepší světová banka v oblasti správy finančních toků“ v korporátním sektoru a obhájila i regionální ocenění pro nejlepší banku v oblasti správy finančních toků v Asii, Oceánii a na Středním Východě. Řadu cen získala rovněž v prestižním průzkumu zákaznické spokojenosti časopisu Euromoney, a to v kategorii „Finanční instituce“.

Úsek HSBC pro platby a správu finančních toků byl zvolen nejlepším správcem finančních toků pro transakce v librách na území západní, střední a východní Evropy a Severní Ameriky. Náleží mu rovněž titul nejlepšího správce finančních toků pro transakce v eurech, dolarech, librách a jenech na území Asie, transakce v librách a jenech na území Latinské Ameriky a transakce v dolarech, librách a jenech na Středním Východě.

„Tato ocenění jsou výsledkem našeho partnerského přístupu, síly našich produktů, efektivity našich prodejních týmů a kvality služeb, které poskytujeme svým zákazníkům,“ uvedla Diane S. Reyes, generální ředitelka skupiny a globální ředitelka úseku plateb a správy finančních toků (PCM).

Ocenění na úrovni zemí

Skupina HSBC znovu získala titul nejlepšího správce finančních toků ve Spojeném království a stala se tak jedničkou na obou svých domovských trzích. Celkově skupina HSBC získala ocenění ve 29 zemích, mezi něž patří:

Austrálie, Bahrajn, Bangladéš, Brunej, Čína, Egypt, Filipíny, Hongkong, Chile, Indie, Indonésie, Japonsko, Jihoafrická republika, Jižní Korea, Katar, Kuvajt, Libanon, Malajsie, Mauricius, Mexiko, Nový Zéland, Omán, Saúdská Arábie, Singapur, Spojené arabské emiráty, Spojené království, Srí Lanka, Thajsko a Vietnam.

Časopis Euromoney hodnotí světové poskytovatele mezinárodních služeb v oblasti správy finančních toků v globálním měřítku i na úrovni regionů a zemí, a to na základě každoročního průzkumu prováděného mezi 27 000 správci finančních toků, ministry financí a úředníky finančních institucí po celém světě.

Opouštíte webové stránky HSBC CMB.

Vezměte prosím na vědomí, že právní ujednání externích stránek se bude lišit od podmínek používání a ochrany osobních údajů na našich webových stránkách. Následující stránka se otevře v novém okně nebo záložce prohlížeče a je pouze v agnlickém jazyce.

Opouštíte webové stránky HSBC CMB.

Vezměte prosíme na vědomí, že právní ujednání externích stránek se bude lišit od podmínek používání a ochrany osobních údajů na našich webových stránkách. Následující stránka se otevře v novém okně nebo záložce prohlížeče.