Růst

Rozšiřte své podnikání na místních trzích i v zahraničí. Ať Vaše růstová strategie vychází z přesvědčení, že chcete stavět na tom, co již máte, nebo hodláte rozvíjet firmu směrem ven a proniknout na zahraniční trhy - nebo obojí - HSBC má pro Vás to pravé řešení. Díky našim službám přeshraničního financování a službám financování obchodu a pohledávek můžete vložit kapitál do svého dodavatelského řetězce nebo rychle, snadno a s důvěrou navazovat pracovní vztahy s novými partnery na nových trzích.

Kontaktujte nás

Na telefoním čísle: (+420) 225 024 555 (+420) 602 606 761 Customer service help desk (+420) 725 585 662

Řešení pro Růst

Úvěry a půjčky

Získejte přístup k našim dlouhodobým a krátkodobým půjčkám, které dokonale splní Vaše konkrétní finanční požadavky. Využijte naši nabídku úvěrů a půjček k financování kapitálových investic a růstu a získejte provozní kapitál pro zlepšení Vašeho cash flow.

Export

Získejte větší kontrolu nad dováženým zbožím, zlepšete cash flow a účinněji řiďte rizika spojená s mezinárodním obchodováním prostřednictvím nástrojů HSBC pro exportní financování. Naši obchodní specialisté mají důkladné znalosti trhu a pomohou Vám zhodnotit veškerá rizika.

Záruky

Podnikejte s důvěrou i tam, kde Vám chybí zavedené obchodní vztahy, díky zárukám a standby akreditivům.

Import

Po schválení získáte přístup k potřebnému provoznímu kapitálu a zlepšíte si cash flow překlenutím období mezi dohodou s dodavateli a platbou od odběratelů. Naše řešení pro importní financování nabízejí flexibilní možnosti.

Opouštíte webové stránky HSBC CMB.

Berte prosím na vědomí, že právní ujednání externích stránek se bude lišit od podmínek používání a ochrany osobních údajů na našich webových stránkách. Následující stránka se otevře v novém okně nebo záložce prohlížeče a je pouze v anglickém jazyce.

Opouštíte webové stránky HSBC CMB.

Vezměte prosíme na vědomí, že právní ujednání externích stránek se bude lišit od podmínek používání a ochrany osobních údajů na našich webových stránkách. Následující stránka se otevře v novém okně nebo záložce prohlížeče.