Růst

Rozšiřte své podnikání na místních trzích i v zahraničí. Ať Vaše růstová strategie vychází z přesvědčení, že chcete stavět na tom, co již máte, nebo hodláte rozvíjet firmu směrem ven a proniknout na zahraniční trhy - nebo obojí - HSBC má pro Vás to pravé řešení. Díky našim službám přeshraničního financování a službám financování obchodu a pohledávek můžete vložit kapitál do svého dodavatelského řetězce nebo rychle, snadno a s důvěrou navazovat pracovní vztahy s novými partnery na nových trzích.

Kontaktujte nás

Na telefoním čísle: +420 225 024 555

Řešení pro Růst

Úvěry a půjčky

Získejte přístup k našim dlouhodobým a krátkodobým půjčkám, které dokonale splní Vaše konkrétní finanční požadavky. Využijte naši nabídku úvěrů a půjček k financování kapitálových investic a růstu a získejte provozní kapitál pro zlepšení Vašeho cash flow.

Export

Získejte větší kontrolu nad dováženým zbožím, zlepšete cash flow a účinněji řiďte rizika spojená s mezinárodním obchodováním prostřednictvím nástrojů HSBC pro exportní financování. Naši obchodní specialisté mají důkladné znalosti trhu a pomohou Vám zhodnotit veškerá rizika.

Záruky

Podnikejte s důvěrou i tam, kde Vám chybí zavedené obchodní vztahy, díky zárukám a standby akreditivům.

Import

Po schválení získáte přístup k potřebnému provoznímu kapitálu a zlepšíte si cash flow překlenutím období mezi dohodou s dodavateli a platbou od odběratelů. Naše řešení pro importní financování nabízejí flexibilní možnosti.

Štěstí najdeš v Hollywoodu?

Realitní magnáti upírají pohled k Los Angeles, protože prodeje bytů v Číně ztrácejí lesk

Zjistili jsme, že nejlepším postupem je konkurovat v oblastech, které nahrávají našim silným stránkám, kterými jsou: naše flexibilita, rychlé reakce a naše schopnost přizpůsobit naše značky a produkty

Norman Aquilina, výkonný ředitel, Simonds Farsons Cisk
Tři kroky k přežití vedle největších hráčů

Global Connections

Financování zahraničního růstu

Vznikající trhy nabízejí skvělé příležitosti k exportu pro podniky, které chtějí expandovat, ale k zahraničnímu obchodování je vždy nutné přistupovat obezřetně

Opouštíte webové stránky HSBC CMB.

Berte prosím na vědomí, že právní ujednání externích stránek se bude lišit od podmínek používání a ochrany osobních údajů na našich webových stránkách. Následující stránka se otevře v novém okně nebo záložce prohlížeče a je pouze v anglickém jazyce.

Opouštíte webové stránky HSBC CMB.

Vezměte prosíme na vědomí, že právní ujednání externích stránek se bude lišit od podmínek používání a ochrany osobních údajů na našich webových stránkách. Následující stránka se otevře v novém okně nebo záložce prohlížeče.