Investice

Ušetřete si kapitál a udržte likviditu. Pro podporu a růst firmy musíte vytěžit maximum z nadměrných zůstatků. To znamená nejenom vědět, kde jsou peníze, ale také mít vhodné nástroje pro přístup k finančním prostředkům a umět je co nejefektivněji využít. Proto jsou naše řešení pro úspory, vlastní jmění a investice navržena tak, abyste mohli konsolidovat zůstatky pro rychlejší a snadnější přístup ke kapitálu, když ho potřebujete. Pomáháme Vám využívat volné prostředky, aby narůstala Vaše likvidita a Vaše firma byla lépe chráněná.

Kontaktujte nás

Na telefoním čísle: (+420) 225 024 555 (+420) 602 606 761 Customer service help desk (+420) 725 585 662

Likvidita, závazky a investice

Zefektivněte své podnikání řízením hotovosti na portfoliovém základě na více než 50 trzích po celém světě. Naše řešení pro globální likviditu Vám poskytne řadu metod pro samofinancování, vklady a investování.

Opouštíte webové stránky HSBC CMB.

Berte prosím na vědomí, že právní ujednání externích stránek se bude lišit od podmínek používání a ochrany osobních údajů na našich webových stránkách. Následující stránka se otevře v novém okně nebo záložce prohlížeče a je pouze v anglickém jazyce.

Opouštíte webové stránky HSBC CMB.

Vezměte prosíme na vědomí, že právní ujednání externích stránek se bude lišit od podmínek používání a ochrany osobních údajů na našich webových stránkách. Následující stránka se otevře v novém okně nebo záložce prohlížeče.