Řízení rizik

Řiďte rizika spojená s podnikáním. Každá firma bez ohledu na typ a velikost musí čelit určitému riziku podnikání. Proto HSBC nabízí řadu služeb, které Vám pomohou řídit interní i externí rizika Vaší firmy. S přístupem k našim službám v oblasti úvěrů a půjček získáte řešení, která Vám pomohou řídit výkyvy v cash flow nebo financovat kapitálové investice. Naše řešení pro financování strukturovaných trhů a exportní a importní financování zmírní rizika plynoucí z platební morálky protistrany a umožní Vám tak expandovat na nové trhy s větší jistotou.

Kontaktujte nás

Na telefoním čísle: (+420) 225 024 555 (+420) 602 606 761 Customer service help desk (+420) 725 585 662

Export

Získejte větší kontrolu nad dováženým zbožím, zlepšete cash flow a účinněji řiďte rizika spojená s mezinárodním obchodováním prostřednictvím nástrojů HSBC pro exportní financování. Naši obchodní specialisté mají důkladné znalosti trhu a pomohou Vám zhodnotit veškerá rizika.

Záruky

Podnikejte s důvěrou i tam, kde Vám chybí zavedené obchodní vztahy, díky zárukám a standby akreditivům.

Import

Po schválení získáte přístup k potřebnému provoznímu kapitálu a zlepšíte si cash flow překlenutím období mezi dohodou s dodavateli a platbou od odběratelů. Naše řešení pro importní financování nabízejí flexibilní možnosti.

Otevřený účet

Obchodujte přímo s organizacemi, které jsou v dobrém finančním stavu a které také uznávají dobrou finanční pozici Vaší firmy prostřednictvím řešení HSBC pro otevřený účet.

Opouštíte webové stránky HSBC CMB.

Berte prosím na vědomí, že právní ujednání externích stránek se bude lišit od podmínek používání a ochrany osobních údajů na našich webových stránkách. Následující stránka se otevře v novém okně nebo záložce prohlížeče a je pouze v anglickém jazyce.

Opouštíte webové stránky HSBC CMB.

Vezměte prosíme na vědomí, že právní ujednání externích stránek se bude lišit od podmínek používání a ochrany osobních údajů na našich webových stránkách. Následující stránka se otevře v novém okně nebo záložce prohlížeče.