Důležitá změna týkající se systému pojištění vkladů

Kontaktujte nás

Na telefoním čísle: +420 225 024 555 Financial Services Compensation Scheme

Ochrana Vašich vkladů.

Pojištění vkladů je zajišťováno prostřednictvím systému pojištění finančních služeb (v angličtině: Financial Services Compensation Scheme, "FSCS") Spojeného království Velké Británie a Severního Irska. Bližší informace o tom, zda se na Váš vklad pojištění vztahuje, naleznete v Informačním letáku & Seznamu výluk (www.hsbc.co.uk). Další informace ohledně pojištění poskytovaného ze strany FSCS naleznete na stránkách FSCS: www.fscs.org.uk.

Více informací o systému pojištění FSCS je uvedeno na:  www.hsbc.co.uk/1/2/popups/fscs.FSCS IS&EL plakát (PDF, 907KB)FSCS Leták (PDF, 905KB)

FSCS Leták (PDF, 1185MB)
Informacni list o systemu FSCS (PDF, 166KB)


Opouštíte webové stránky HSBC CMB.

Berte prosím na vědomí, že právní ujednání externích stránek se bude lišit od podmínek používání a ochrany osobních údajů na našich webových stránkách. Následující stránka se otevře v novém okně nebo záložce prohlížeče a je pouze v anglickém jazyce.

Opouštíte webové stránky HSBC CMB.

Vezměte prosíme na vědomí, že právní ujednání externích stránek se bude lišit od podmínek používání a ochrany osobních údajů na našich webových stránkách. Následující stránka se otevře v novém okně nebo záložce prohlížeče.