30. března 2018

Globálníl bankovnictví a trhy

Svět je stále propojenější. Myšlenky i kapitál v něm kolují, což vede k růstu a vytváření nových obchodních cest mezi nově vznikajícími a rozvinutými ekonomikami.

Kontaktujte nás

Na telefoním čísle: +420 225 024 555

Chceme-li dosáhnout úspěchu, musíme klást zvláštní důraz na podnikání. Nestačí mít nejlepší nápady, podnikání je třeba uzpůsobit situaci místního trhu, aby vyhovělo místním podmínkám a splňovalo daná nařízení. Mít globální dosah také nestačí: pro získání konkurenční výhody je klíčová kvalita obchodních vztahů. Obchodní síť dnes už nezahrnuje jenom distribuci a plnění, ale celý ekosystém vztahů, které podporují růst propojováním nápadů, schopností a kapitálu.

To jsou dynamické síly, které poženou budoucnost Vašeho podnikání vpřed.

Poznejte své globální finanční a bankovní potřeby s pomocí odborníků HSBC na firemní a institucionální financování. Globální bankovnictví a trhy HSBC poskytuje finanční řešení na míru důležitým klientům z řad vládních agentur, firem a institucí.

S Globálním bankovnictvím a trhy můžete těžit z naší celosvětové přítomnosti a důkladných znalostí místního prostředí a dosáhnout tak obchodního úspěchu. Čerpáme z široké základny odborníků, schopností a kapitálu a disponujeme konektivitou, abychom Vám přinášeli to podstatné způsoby, které odpovídají Vašim obchodním potřebám. Naše týmy produktových specialistů a poradců pro vztahy se zákazníky se dopodrobna seznámí s Vašimi požadavky na financování v horizontu dlouhodobého partnerského vztahu.

Využijte naše kapacity a obraťte se na nás prostřednictvím obchodních linek zaměřených na klienty.

Pro více informací navštivte specializovanou stránku na našem webu.

Opouštíte webové stránky HSBC CMB.

Berte prosím na vědomí, že právní ujednání externích stránek se bude lišit od podmínek používání a ochrany osobních údajů na našich webových stránkách. Následující stránka se otevře v novém okně nebo záložce prohlížeče a je pouze v anglickém jazyce.

Opouštíte webové stránky HSBC CMB.

Vezměte prosíme na vědomí, že právní ujednání externích stránek se bude lišit od podmínek používání a ochrany osobních údajů na našich webových stránkách. Následující stránka se otevře v novém okně nebo záložce prohlížeče.