HSBC v České republice

Kontaktujte nás

Na telefoním čísle: (+420) 225 024 555 (+420) 602 606 761 Customer service help desk (+420) 725 585 662

V České republice poskytujeme řadu finančních služeb ambiciózním firmám obchodujícím na mezinárodní úrovni. Ke klientům přistupujeme partnersky a nabízíme jim řešení připravená na míru, čímž podporujeme firmy v rozvoji jejich podnikání.

Pyšníme se dlouhodobou historií, sahající do Hongkongu a Šanghaje, kde jsme v roce 1865 zahájili naši činnost a od té doby HSBC banka prosperuje a mimo jiné se dokázala úspěšně adaptovat také v časech politických a ekonomických turbulencí a společenské nestability.

Hlavním zájmem HSBC banky je poskytovat takové služby, které pomohou jejím zákazníkům vyrovnávat se s výzvami a využívat zahraničních příležitostí. Naše výborné postavení, kapitálová základna, odborné znalosti v oblasti bankovnictví a zastoupení ve všech hlavních světových trzích, nám umožňuje být přední uznávánou mezinárodní bankou.

Richard J Keery,
Chief Executive Officer

 

Podívejte se na video o HSBC bance v České republice a investičních příležitostech ve střední a východní Evropě.

Opouštíte webové stránky HSBC CMB.

Berte prosím na vědomí, že právní ujednání externích stránek se bude lišit od podmínek používání a ochrany osobních údajů na našich webových stránkách. Následující stránka se otevře v novém okně nebo záložce prohlížeče a je pouze v anglickém jazyce.

Opouštíte webové stránky HSBC CMB.

Vezměte prosíme na vědomí, že právní ujednání externích stránek se bude lišit od podmínek používání a ochrany osobních údajů na našich webových stránkách. Následující stránka se otevře v novém okně nebo záložce prohlížeče.