FATCA - zákon o podávání informací o zahraničních účtech pro daňové účely

Finanční regulační orgány, vlády a banky provádějí mnoho zásadních změn, aby zajistily ochranu a dlouhodobou bezpečnost jak finančního systému, tak zájmů našich zákazníků. Jednou z těchto změn je i přijetí zákona o podávání informací o zahraničních účtech pro daňové účely FATCA (Foreign Account Tax Compliance Act), který nabyl účinnosti dne 1. července 2014.

Kontaktujte nás

Na telefoním čísle: (+420) 225 024 555 (+420) 602 606 761 Customer service help desk (+420) 725 585 662

HSBC se zavázala plně dodržovat veškerá ustanovení tohoto zákona v zemích své působnosti. Zákon se vztahuje i na ostatní banky a finanční organizace, ovšem jejich přístup k němu se může lišit od přístupu HSBC.

Lex FATCA se může dotýkat mnoha klientů HSBC. Proto je možné, že Vás budeme kontaktovat s žádostí o další informace nebo dokumentaci, abychom ověřili Váš daňový status podle FATCA. Upozorňujeme Vás, že můžete obdržet více než jednu žádost o informace, pokud máte vztahy s různými členy skupiny HSBC. Je důležité, abyste reagovali na všechny žádosti o daňové informace, i když jste přesvědčeni, že jste požadované informace již poskytli.

Budete-li mít další dotazy ohledně zákona FATCA, místních právních předpisů a svého postavení z hlediska správy daní, kontaktujte prosím svého daňového poradce, protože HSBC nemůže poskytovat daňové poradenství.

Pro další informace o zákonu FATCA prosím navštivte http://fatca.hsbc.com/

Opouštíte webové stránky HSBC CMB.

Berte prosím na vědomí, že právní ujednání externích stránek se bude lišit od podmínek používání a ochrany osobních údajů na našich webových stránkách. Následující stránka se otevře v novém okně nebo záložce prohlížeče a je pouze v anglickém jazyce.

Opouštíte webové stránky HSBC CMB.

Vezměte prosíme na vědomí, že právní ujednání externích stránek se bude lišit od podmínek používání a ochrany osobních údajů na našich webových stránkách. Následující stránka se otevře v novém okně nebo záložce prohlížeče.